Hydraulik

Odpowiedzieć bezpośrednio?

Opis stanowiska pracy

Masz pasje do hydrauliki, chciałbyś samodzielnie wykonywać prace remontowe i szukasz stabilnej pracy z perspektywami na przyszłość? Aplikuj!

Nasz klient w regionie Nuth to renomowana organizacja, która zajmuje się w renowacja domow oraz lokali użytkowych.

Twoje obowiązki polegają na wykonywaniu prac hydraulicznych w najszerszym tego słowa znaczeniu.

Obowiązki:

  • Rejestracja zużycia materiałów i sprzętu
  • Prace hydrauliczne z zachowaniem wymagań bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony środowiska.

Wymagania dotyczące pracy

  • Masz doświadczenie w wykonywaniu prac hydraulicznych i potrafisz je wykonywać samodzielnie
  • Posiadasz certyfikat VCA (lub chcesz go uzyskać w krótkim terminie)
  • Posiadanie prawa jazdy B i E jest dodatkowym atutem
  • Umiejetnosc pracy z klientami, schludny i poprawny.

Oferta

  • Praca na pełen etat w renomowanej organizacji
  • Dobra perspektywa na przyszłość
  • Wynagrodzenie zgodnie z układem zbiorowym pracy
  • 25 dni urlopowych i 8,33% wynagrodzenia urlopowego

Hydraulik