Kierowca wozka widlowego (HEFTRUCK) 2-5 zmian

Odpowiedzieć bezpośrednio?

Opis stanowiska pracy

Czy jesteś kierowcą wózka widłowego z zamilowaniem i czy posiadasz ważny certyfikat na wózek widłowy typu Heftruck? Aplikuj!

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z regionu Sittard, poszukujemy kierowców wózków widłowych, którzy chcieliby pracować na dzienną zmianę, 2 lub 5 zmian (w zależności od preferencji).

Jako kierowca wózka widłowego jesteś odpowiedzialny za ciągłość produkcji. Twoim głównym zadaniem jest zaopatrzenie linii produkcyjnych. Oprócz wykonywania pracy wózkiem widłowym, będziesz skanować palety skanerem ręcznym

Wymagania dotyczące pracy

  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • Umiejetnosc samodzielnej pracy
  • Chęć pracy na dziennej zmianie, 2 lub 5 zmian (w zależności od preferencji)
  • Posiadasz ważny certyfikat na wózek widłowy lub chcesz go uzyskać
  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego/angielskiego lub niemieckiego

Oferta

  • Przy dobrym funkcjonowaniu mozliwosc przejsca na kontrakt od firmy
  • Prace w renomowanej firmie, w której panuje przyjemna atmosfera pracy
  • 25 dni urlopowych i 8,33% wynagrodzenia wakacyjnego
  • Zwrot kosztow dojazdow
  • Ubezpieczenie zdrowotne