Pracownik montazu kabli

Odpowiedzieć bezpośrednio?

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest firma z siedzibą w Sittard, która od 1992 roku specjalizuje się w małych i dużych projektach związanych z wykladaniem kabli w fabrykach oraz w budownictwie zarówno naziemnymi jak i podziemnymi. Łącząc działania inżynieryjne i techniczne, są w stanie podejść do każdego projektu we wszystkich aspektach, dzięki czemu mogą zaoferować kompletny, dostosowany do potrzeb klienta pakiet usług.

Opis stanowiska:

  • Wciąganie kabli do transmisji danych, kabli średniego i wysokiego napięcia
  • Asystowanie przy robotach ziemnych
  • Lokalizowanie rur i kabli
  • Ręczne kopanie pod instalacje.

Wymagania dotyczące pracy

  • Motywacja i checi do pracy
  • Zdolnosci techniczne
  • Umiejetnosc pracy na wysokości
  • Ważny certyfikat VCA lub chcesz go uzyskać

Oferta

  • Wynagrodzenie 2031 € brutto miesięcznie na podstawie 40 godzin
  • 25 dni urlopowych i 8,33% wakacyjnych
  • Przy dobrym funkcjonowaniu mozliwosc stałego zatrudnienia przez naszego klienta
  • Możliwości szkoleniowe, takie jak uzyskanie certyfikatu VCA
  • Zróżnicowana praca na dzienne zmiany, praca z zespołem miłych kolegów, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.