Pracownik zieleni miejskiej

Odpowiedzieć bezpośrednio?

Opis stanowiska pracy

Jako wszechstronny pracownik zieleni miejskiej w regionie Maastricht, nasz klient oferuje stałą umowę po okresie probnym. W roli Allround Employee jesteś, jak sama nazwa wskazuje, wszechstronnie zaangażowany w różne prace zieleni i infrastruktury. Klientami naszych klientów są firmy (przemysł, zarządcy nieruchomości, itp.), ale także urzędy gmin i inne organy rządowe, dla których wykonują wszelkiego rodzaju prace zwiazane z zielenia.

Obowiazki:

Od utrzymania oraz pielegnacji terenów zielonych i parków po realizację ekologicznej polityki koszenia i odchwaszczania, ale także układanie chodników. Zimą do obowiazkow dochodzi dbanie bezpieczenstwo i przejezdnosc drog oraz wsparcie terenow powodziowych. Krótko mówiąc, jest to zroznicowana praca, dzięki czemu żaden dzień nie jest taki sam.

Twoja praca może zatem polegać – w zależności od posiadanego doświadczenia – na samodzielnym wykonywaniu lub wspieraniu różnych prac zieleni miejskiej, drogowych i infrastrukturalnych; w tym celu obsługują maszyny takie jak narzędzia ręczne, ale także większe maszyny, takie jak traktory czy zdalnie sterowane kosiarki oraz wykonując prace związane z kształtowaniem krajobrazu i brukowaniem.

Wymagania dotyczące pracy

Twoja motywacja, zaangażowanie i rzetelność są dla nas o wiele ważniejsze niż Twoje wykształcenie. Osoby, które chcą się rozwijać i wykorzystywać możliwości, mają szansę odnieść sukces.

Ponadto:

  • Masz doświadczenie w sektorze pielegnacji zieleni miejskiej lub chciałbyś się w tym kierunku rozwijać
  • Nie boisz sie pracy fizycznej w roznych warunkach pogodowych
  • Potrafisz obslugiwac maszyny lub chcesz sie nauczyc
  • Mowisz dobrze w języku niderlandzkim/niemieckim lub angielskim
  • Posiadasz certyfikat VCA lub chcesz go uzyskać.

Oferta

  • Zroznicowana prace na dlugi okres czasu lub tymczasowo (w zaleznosci od preferencji)
  • Praca i przyszłość z możliwościami rozwoju
  • Wynagrodzenie adekwatne do wieku, osiągnięć i umiejętności