Kierowca wozka widlowego (HEFTRUCK) 2 zmiany

Odpowiedzieć bezpośrednio?

Opis stanowiska pracy

Czy jesteś doświadczonym kierowcą wózka widłowego typu heftruck i posiadasz ważny certyfikat? W takim razie szukamy wlasnie Ciebie!

Nasz klient to miła firma zlokalizowana w Maarheeze, gdzie pracujesz razem z przyjaznymi, uczciwymi i pozytywnymi kolegami.

Jako kierowca wózka widłowego jesteś odpowiedzialny za ciągłość produkcji. Twoim głównym zadaniem jest zaopatrzenie linii produkcyjnych. Oprócz wykonywania pracy wózkiem widłowym, będziesz skanować palety skanerem ręcznym.

Wymagania dotyczące pracy

Jesteś kierowcą wózka widłowego. Jazda wózkiem widłowym przez cały dzień jest tym, co lubisz robić. Masz udokumentowane doświadczenie na danym stanowisku oraz ważny certyfikat na wózek widłowy.

Oprócz umiejetnosci samodzielnej pracy ważne jest również, aby mieć ogólna orientacje w pracy i ustalać priorytety, ponieważ praca obejmuje wiele zadań.

  • Doświadczenie w samodzielnej obsłudze wózka widłowego
  • Chęć pracy w systemie zmianowym
  • Posiadanie ważnego certyfikatu na wózek widłowy lub chęć jego uzyskania
  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego/niemieckiego lub angielskiego

Oferta

  • Stabilna praca na pełen etat na dłuższy okres czasu
  • Prace na 2 zmiany
  • Przy dobrym funkcjonowaniu mozliwosc przejscia na kontrakt przez klienta
  • Wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym pracy; 2590 € brutto miesięcznie (wlacznie z ATV i dodatek zmianowy)
  • 25 dni urlopowych i 8,33% wynagrodzenia wakacyjnego